Forum Studentów Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi - wydział w Bydgoszczy

Forum Studentów Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wydział zamiejscowy w Bydgoszczy
Studia II stopnia - I rok - Zarządzanie


#1 2009-03-18 13:46:46

Starosta do 12 marca 2009

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 66
Punktów :   

Rezygnacja

Informuję koleżanki i kolegów, że z dniem 12.03.2009 roku podjąłem decyzję o przerwaniu nauki na Naszej Uczelni. Nie była to łatwa decyzja, aczkolwiek przemyślana i podyktowana względami osobistymi. Wiąże się to z rezygnacją z funkcji starosty. Chcąc zapewnić sprawny przepływ informacji sugeruję pozostawienie tego forum z dotychczas obowiązującymi zasadami. Na stanowisko starosty proponuję Krzysztofa Żebrowskiego (dotyczczasowy wicestarosta), a na stanowiska wicestarostów: Ewę Biernat-Podgórską (dotychczasowy przedstawiciel grupy dziekańskiej IV) oraz  Krystynę Kołodziejczak (dotychczasowy wicestarosta). Nadmieniam, że ze wszystkimi osobami rozmawiałem i wyrażają One zgodę na moje propozycje. Serdecznie dziękuję wszystkim za dotychczasową współpracę i wspólne studiowanie, życząc jak najlepszych osiągnięć i zdobycia upragnionego tytułu magistra. Andrzej Piotrowski.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tozi.pl żółw stepowy www.hotele-nad-morzem.net.pl Niechorze pensjonaty