Forum Studentów Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi - wydział w Bydgoszczy

Forum Studentów Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wydział zamiejscowy w Bydgoszczy
Studia II stopnia - I rok - Zarządzanie


#1 2009-06-13 19:55:16

Starosta

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 55
Punktów :   

Informacje na temat dokonywania wpisów

Witam!
Po dzisiejszych rozmowach z grupowymi poszczególnych grup, dla sprawnego przebiegu wpisów ponad 300 indeksów będzie przebiegało w ten sposób:
grupowi zbierają indeksy ze swojej grupy i to oni dokonują wpisów aby poszczególne osoby nie chodziły indywidualnie bo całą prace zakłócają. Można było to zobaczyć dzisiaj!!!!!!.

Jeżeli wykładowca będzie chciał dokonać w jeden dzień, to każdy grupowy z jednym przedstawicielu przybędzie na wyznaczony dzień i godz., godzina może być uzgodniona ze starostą w odstępie ok 30-40 minut.

W w dniu 26,06.2009r. od godz.16:00 odbędzie się wpisywanie ocen do indeksu u dr. M. Piechockiego. Ale warunkiem jest dokonany wpis z ćwiczeń.

Prawdopodobnie dr Dołkowski, będzie dokonywał wpisu z każdym studentem indywidualnie, to jest jeszcze nie potwierdzona i do uzgodniona z dr. Jak będę wiedział więcej to wszystkich poinformuję.
Po skończonych wpisach każdy student ma sam odebrać indeks od grupowego i zdać go do Dziekanatu odnotowując zdanie w zeszycie. Podobno zginało kilka indeksów.

Zwracam się z prośbą do grupowych aby napisali mi nr telefonu i adres e-maila aby można się szybko skontaktować.

Ja nie jestem wstanie odbierać 30 telefonów dziennie i odpowiadać na tyle samo e-maile, ja również muszę się uczyć i zdawać egzaminy abym mógł z Wami skończyć AHE!!!

Proszę wszystkich studentów, aby dostosowali się i nie utrudniali pracy!!!!


Pozdrawiam
Krzysztof Żebrowski
zebrowski@brzozie.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce przegrywanie kaset vhs mokotów chihuahua cena noclegi gdańsk projekty